Lokalizacja

Salwator, znany ze swojej wyjątkowości dzięki licznym zabytkom, obiektom historycznym i rekreacyjnej użyteczności, wpisuje się w grono miejsc szczególnie lubianych i odwiedzanych w Krakowie. Spotkanie historii z nowoczesnością znajduje swój wyraz także w inwestycji „Apartamenty Kasztelańskie”, która powstaje na krakowskim Salwatorze, przy ulicy Kasztelańskiej.

Nie ma lepszego miejsca: od południa dolina rzeki Wisły, od zachodu Rudawa i Wzgórze św. Bronisławy, a od północy Błonia Krakowskie i Park Jordana. Niebywałym atutem jest także mała odległość od Kopca Kościuszki i Rynku Głównego ze wszystkimi jego atrakcjami, a także bardzo łatwy dostęp do lotniska w Balicach i autostrady A-4. Z jednej strony centrum miasta, z drugiej cisza natury – to jest właśnie to, co wyróżnia „Apartamenty Kasztelańskie”.

Willowy charakter Salwatora i urok otaczających go terenów rekreacyjnych zobowiązuje do tego, by powstający zespół apartamentów odznaczał się dużym prestiżem, komfortem i estetyką na bardzo wysokim poziomie. Kameralny charakter i wyjątkowa lokalizacja „Apartamentów Kasztelańskich” przyczyniają się do tego, że decydują się w nich zamieszkać osoby stawiające na nowoczesność, luksus, pragnące spokoju, ale i też aktywnie spędzające czas…